Najnowszy tydzień programowy :
20.3.2017 - 26.3.2017
Nazwa programu Poniedziałek
20.3.2017
Wtorek
21.3.2017
Środa
22.3.2017
Czwartek
23.3.2017
Piątek
24.3.2017
Sobota
25.3.2017
Niedziela
26.3.2017
Żywa Wiara
o programie:
skomentuj!
     
posłuchaj

posłuchaj

posłuchaj

posłuchaj
 
Głos Ewangelii
o programie
skomentuj!
posluchaj
       
posłuchaj
Sedno
(Jest Inna Droga)
o programie:
skomentuj!
           
posłuchaj
Wędrówka przez Biblię
(Zanim się zdecydujesz)
o programie:
skomentuj!

posłuchaj

posłuchaj

posłuchaj

posłuchaj

posłuchaj
   
Droga do Boga
o programie:
skomentuj!
 
posłuchaj
       
Przyjaciele
o programie:
skomentuj!
         
posłuchaj

Zapraszamy do kontaktu z nami: podzielenia się Państwa uwagami, pytaniami dotyczącymi naszych programów czy szeroko rozumianych kwestii wiary. Na każdy list odpiszemy.
Proszę pisać na adres: itwrp@poczta.onet.pl lub skorzystać ze strony do zgłaszania uwag. Inne sposoby kontaktu z nami są opisane w dziale Kontakt.

Aby słuchać naszych programów będziesz potrzebować programu Real Audio.
Możesz pobrać go tutaj

Jeśli masz problemy z odsłuchaniem naszych audycji prosimy o zgłoszenie uwagi i podanie adresu e-mail aby osoba odpowiedzialna za nadawanie programów mogła się skontaktować w celu rozwiązania ewentualnego problemu.

Radiowe programy chrześcijańskie Trans World Radio są nadawane:

  • codziennie o godz. 7:45 na falach krótkich 49 m (5910 kHz) / 41 m (7225 kHz)
  • codziennie o godz. 21:00 na falach średnich na częstotliwości 1395 kHz (215 m).

Internetowa biblioteka programów znajduje się na witrynie: http://www.twr.org oraz na naszej stronie. Dodatkowo programów "Wędrówka przez Biblię" możecie Państwo słuchać w internecie codziennie w systemie RealAudio pod adresem: http://www.ttb.org/ttbpol.ram
Ramówkę Trans World Radio znajdziecie Państwo tutaj.

Żywa Wiara to program nadawanym w dwóch blokach:
a) blok prowadzony przez Ryszarda Tyśnickiego i Karolinę Smerek prezentuje w sposób niezwykle przystępny wybrane zagadnienia dotyczące podstawowych prawd biblijnych.
Audycja przygotowywana jest zwykle w formie dyskusji pomiędzy teologiem a sceptykiem. Nadawana jest w poniedziałek i czwartek.
b) poranny program Henryka Dominika i Marcin Kobzy zawiera rozmyślania na temat biblijnych wersetów i otaczającej nas rzeczywistości. Wskazuje rozbieżności między prawdami wyznawanymi przez chrześcijan, a ich codzienności? Przedstawia biblijną perspektywę i wskazuje na konieczność podjęcia decyzji życia z Chrystusem, jako jedynej "drogi" wiodącej do zbawienia.

Audycja z serii Żywa Wiara - Odpowiedzi na Listy - prowadzona jest przez Marka Zajączkowskiego i zwraca uwagę słuchaczy na odpowiedzialność każdego człowieka przed Bogiem. Porusza także szereg problemów, z którymi borykają się słuchacze.

Głos Ewangelii - audycje fundacji "Głos Ewangelii", organizacji chrześcijańskiej, której misją jest kształtowanie i propagowanie pozytywnych postaw życiowych.

Sedno to program Charles'a Stanley'a, zawierający pogłębione biblijne refleksje na temat myślenia i działania wierzącego człowieka; to czas zastanawiania się nad drogą i celem życia.

przerwa

Wędrówka przez Biblię to audycja Marka Cieślara nadawane od poniedziałku do piątku. Stanowią pasjonująca podróż poprzez wszystkie księgi Biblii, przedstawiając tło historyczne, autorów ksiąg oraz treść każdej z nich oraz wnikliwe odniesienia do naszych czasów.
Audycja ta, nie tylko przybliża sens doświadczeń teologicznych i historycznych wydarzeń biblijnych, ale jednocześnie pozwala wyciągnąć wnioski dotyczące współczesnych wydarzeń i niebezpieczeństw z nich wynikających - szczególnie, gdy człowiek czy cały naród odchodzi od wskazań Bożej prawdy. Zwraca uwagę na konsekwencje grzechu w wymiarze jednostkowym i społecznym.

przerwa

Droga do Boga - program Józefa Brandysa produkowany w studio w Londynie. Cechami charakterystycznymi programu są: prosty język wykładów biblijnych i tradycyjna muzyka.

przerwa

Przyjaciele / Po prostu - program dla dzieci zaprzyjaźnionego Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie, Marka Cieślara oraz Jana Boruty. Uczy najmłodszych, jak winny wyglądać relacje rodzinne wynikające z postawy ludzi wierzących.

przerwa